Снимка: уикипедия
Черноморец не е фалирал, както писаха някои медии. Истината е, че с парите, с които разполагахме, можехме да започнем във Втора лига, но да натрупаме дългове. Затова прецених да намаля бюджета наполовина и да слезем в една група по-долу, при аматьорите.
Така кметът на Балчик Николай Ангелов обясни за „Петел” защо отборът няма да участва в новото първенство на Втора лига.
Казахме го възможно най-рано на футболистите, за да могат да си намерят нови отбори. През новия сезон в Североизточна група няма да имаме цели, жалко само, че тя е най-слабата от всички „В” групи. Само със Спартак могат да станат хубави мачове. Ако беше Черноморска лига, да срещнем и съперници от Бургаско, щеше да е друго. До дни ще имаме и нов треньор. Дал съм на президента финансовите параметри и той вече търси човек за поста. Няма да му се меся, който избере, той ще е. Аз съм само спонсор, допълни Ангелов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Според Тръмп Иран е дал съгласие за ядрени инспекции, Техеран отрича
Дата: 23/06, 19:56
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 19:50
Едва всяко седмо укритие в блок във Варна е в добро състояние
Дата: 23/06, 19:46
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 23/06, 19:40
Рекордните горещини във Франция застрашават реколтата от зърно
Дата: 23/06, 19:31