ПАДНАЛ СТЪЛБ Е ПРИЧИНАТА ЗА ОТЦЕПВАНЕТО НА РАЙОНА НА ЖП ГАРАТА ВЪВ ВАРНА


16/04/2013, 09:38

Камион, натоварен с багер, е скъсал стълб за осветлението в района на ЖП-гарата във Варна. Стълбът е прекъснал жиците на тролейбусните линии. Наложи се полиция да отцепи района от кръговото пред БМФ до бензиностанция ОМВ.

Наш репортер забеляза автобус, който изтегля закъсал тролей на улица "Александър Дякович"

Образува се адско задръстване в малките улички над гарата.

От гарата до Катедралата с автомобил се стига за не по-малко от 20 минути. 

Стълбът е бил буквално прерязан. Тролеите няма да се движат поне до обяд.

Екипи на градски транспорт и пътна сигнализация опитват да премахнат стълба.

Очаквайте снимки и подробности!

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Тристранката се събира на извънредно заседание в понеделник
Дата: 26/06, 18:31

Слави Трифонов: Уважаеми колеги журналисти, защо не разкъсате проектобюджета на Радев?
Дата: 26/06, 18:21

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 26/06, 18:20

Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 18:20

От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 18:20

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия