ПАДНАЛ СТЪЛБ Е ПРИЧИНАТА ЗА ОТЦЕПВАНЕТО НА РАЙОНА НА ЖП ГАРАТА ВЪВ ВАРНА


16/04/2013, 09:38

Камион, натоварен с багер, е скъсал стълб за осветлението в района на ЖП-гарата във Варна. Стълбът е прекъснал жиците на тролейбусните линии. Наложи се полиция да отцепи района от кръговото пред БМФ до бензиностанция ОМВ.

Наш репортер забеляза автобус, който изтегля закъсал тролей на улица "Александър Дякович"

Образува се адско задръстване в малките улички над гарата.

От гарата до Катедралата с автомобил се стига за не по-малко от 20 минути. 

Стълбът е бил буквално прерязан. Тролеите няма да се движат поне до обяд.

Екипи на градски транспорт и пътна сигнализация опитват да премахнат стълба.

Очаквайте снимки и подробности!

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



На 73 години Путин изглежда като на 50: Лицето му се подмлади осезаемо след парада на 9 май
Дата: 26/06, 20:00

Николай Нанков за мантинелите: Няма поръчка за 1 млрд. евро. Има за 490 млн. и тя не е спряна
Дата: 26/06, 19:59

Новото първенство започва с мач между Спартак Варна и ЦСКА 1948
Дата: 26/06, 19:51

Изписаха от болница треньора, пострадал в тежката катастрофа на "Тракия", жена му е с опасност за живота
Дата: 26/06, 19:45

ОАЕ предупредиха жителите си за "потенциална ракетна заплаха", след което отмениха тревогата
Дата: 26/06, 19:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия