Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
Нова вълна от заболявания от коронавирус няма да има, най-вероятно ще има плавно равнище на заразяване. Затова е важно как ще се съобщават данните, това каза в предаването "Плюс-минус" по Нова телевизия бившият шеф на "Пирогов" доц. Спас Спасков.
Трябва да сме наясно дали искаме хората да са наплашени. В началото беше необходимо да се уплашат, за да започнат да се пазят повече, коментира той. "В момента хората са доста уплашени", коментира доц. Спасков. Той заяви също, че се е постигнала по-добра хигиена и реорганизация на живота, което е положителен резултат. Лекарят каза също, че за съжаление наплашените от коронавируса хора не са посещавали болниците за други проблеми, което ще се отрази финансово на лечебните заведения. "В болниците системата е ден за ден, колкото изкараме този месец, толкова ще изхарчим. Това трябва да се промени", коментира бившият шеф на "Пирогов".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
За първи път жена обиколи Витоша под 5 часа с велосипед
Дата: 27/06, 13:57
Ивайло Мирчев: Това не е бюджет на реформите - или е сгрешен, или е злонамерен, но ще плащат всички
Дата: 27/06, 13:49
Треньорът на Иран: Страната домакин се отнася несправедливо с нас
Дата: 27/06, 13:39
България прескочи два отбора от Световното без игра благодарение на Белгия и Мароко
Дата: 27/06, 13:35