Снимка Булфото
Шофьор почти е "прелетял" с колата си с 248км/ч. на АМ "Тракия" при разрешени 140, съобщават от ОДМВР-Стара Загора. Наложена му е глоба в размер на 1150 лв., предаде actualno.com.
От ОДМВР-Стара Загора съобщават, че в периода от 1 януари до 29 юни тази година са установени 4439 нарушения на АМ "Тракия" и АМ "Марица".
От тях за движение с превишена скорост от 180 км/ч. до 200 км/ч. - 40 нарушения и за движение с превишена скорост над 200 км/ч. - 10 нарушения.
Очаква се контролът да бъде засилен.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Полицията издирва 83-годишна жена от Велики Преслав
Дата: 23/06, 15:37
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 15:30
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 23/06, 15:27
Експерт: Ако Украйна нападне Беларус ще стане страна агресор и помощите й от Запада ще бъдат намалени или прекратени
Дата: 23/06, 15:26