Снимка Pexels
Кола с газова уредба се самозапали на входа на първото ниво на закрития паркинг на МОЛ "Сердика", съобщи БТА.
Охраната е подала сигнал към 112.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Има задържан за пожарите във варненския квартал "Аспарухово"
Дата: 23/06, 17:10
Демерджиев: Олег Невзоров е дал важни показания
Дата: 23/06, 16:51
Случаите на морбили в страната са 408
Дата: 23/06, 16:36
Столична интелектуалка почина на плажа в Лозенец
Дата: 23/06, 16:36
Радев категоричен: Няма да се замразява минималната работна заплата!
Дата: 23/06, 16:30