Задържаният за смъртта на Милен Цветков иска на свобода


08/07/2020, 07:35

Снимка Булфото

Съдът ще гледа днес молбата на Кристиан Николов, обвинен за катастрофата с Милен Цветков, мярката му за неотклонение да бъде изменена. Той настоява да бъде освободен от ареста, предаде БГНЕС.

22-годишният Кристиан Николов навръх Великден уби с автомобила си журналиста Милен Цветков. Фаталната катастрофа стана на кръстовище в София докато Цветков чакаше в колата си на червен светофар.

По време на инцидента в колата на Кристиат бяха синът на депутата от ГЕРБ Лъчезар Иванов – Георги и 21-годишната Симона Цветкова, които също получиха обвинения, че са затаили истина и са с гаранции от по 10 хиляди лева.

За майката на Кристиан Николов - Десислава обвинението е, че е предоставила автомобил на дрогирания си син и е пусната под гаранция от 100 000 лева.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 07/05, 07:50

Лидерът на "Прогресивна България" ще получи мандат за съставяне на правителство
Дата: 07/05, 07:48

620 хиляди визи за руснаци са издадени от държавите в ЕС за 2025 г.
Дата: 07/05, 07:40

Движението през граничните преходи и пунктове със съседните държави тази сутрин
Дата: 07/05, 07:30

Напрежение преди 9 май: Москва предупреждава за евентуални ответни удари по Киев
Дата: 07/05, 07:27

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия