Снимка Булфото
В името на бъдещето на България могат да се преодолеят различията. Така бившият премиер Симеон Сакскобургготски коментира случващото се у нас пред бТВ. Отказа обаче да даде мнение за сблъсъка между президентството и прокуратурата.
"Загрижен съм, като виждам, че има известни сблъсъци, човек трябва да има уважение към институциите", каза Сакскобургготски, цитиран от новини.бг.
Той отбеляза като положително влизането на България в механизма ERM II на Еврозоната. По думите му това ще е още една стъпка към пълната интеграция на България.
"Икономическата криза е последица от COVID-19 или ще бъде, но не бива да се драматиза, а да се търси начини да се преоделее", категоричен бе Сакскобургготски.
Пред бТВ той отново каза, че е останал възмутен от случващото се на Седемте рилски езера. След своя разходка на място Симеон Сакскобургготски каза, че е останал втрещен от безобразието.
Той потвърди, че хижите Ситняково и Саръгьол вече не са на неговото семейство, а на държавата.
"Когато някои хора не разбира, си мислят, че човек само се прави на цар. Ментета в тази професия няма. Титлата, която нося, ме е свързала завинаги с родината",каза още Сакскобургготски.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Двама мотористи пострадаха при катастрофи в Кърджалийско
Дата: 11/05, 17:04
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 16:50
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 16:50
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 16:50