Глория Начева, десетокласничката, която върна намерено портмоне със 714 лв, сподели, че постъпката й била приета нееднозначно, пише Блиц. "Някои ме поздравяваха, но много хора ми се подиграха в очите, а някои дори ме нарекоха „Глупачка“.
„Много ме заболя“, каза момичето в „Хрътките“ по bTV. “Но аз така съм учена – това не са мои пари и трябваше да ги върна. Затова не се поколебах и веднага ги предадох в полицията“, допълни тя.
Глория расте в обикновено семейство, има още две сестри. Мечтае един ден да се занимава с графичен дизайн. Доблестното момиче каза още, че собственичката на намереното портмоне не я е потърсила да й изкаже благодарност. Самата Глория обаче подчерта, че не държи на това – доволна е, че е направила така, както е диктувала съвестта и възпитанието й.
На въпрос какво ще направи, ако отново намери портмоне с пари, момичето бе категорично: „Отново ще ги върна!“.
Радев маха шефа на ДАНС
Дата: 08/05, 12:58
Урсула Фон дер Лайен с първо послание към Румен Радев
Дата: 08/05, 12:54
Премиерът: Първото заседание на новото правителство ще е още днес
Дата: 08/05, 12:45
Иван Бакалов: Радев може да свърши като Виденов
Дата: 08/05, 12:25
Социолог: ГЕРБ и ДПС са по-меката опозиция. Това е опит да пресекат реваншистки устрем
Дата: 08/05, 12:18