money.bg
Снимка Pexels
Златото и среброто продължават да гонят рекорди, заради очакванията, че ще има още стимули за световната икономика при възстановяването й от последствията от пандемията, пише Bloomberg. Така среброто достигна най-високото си нови от близо 7 години насам.
С нарастването на случаите на коронавирус, инвеститорите търсят убежища за активите си в металите. Търсенето на сребро е допълнително стимулирано от тревогите по отношение на предлагането и оптимизма за възстановяването на индустриалното търсене. Освен това наличностите в борсово търгувани фондове достигат рекордни стойности.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Нетаняху: Не съм искал одобрение от Тръмп за ударите по Иран
Дата: 24/06, 22:00
Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 24/06, 22:00
Мерц: Украйна остава силна и европейската подкрепа също
Дата: 24/06, 21:51
Проф. Радулов: Във Варна се строи на забранени места, там е лакомо за престъпници
Дата: 24/06, 21:47
С подкрепата на САЩ: Ливан и Израел обсъждат отстъпването на територии
Дата: 24/06, 21:43