За 16 ден продължават протестите в София и големите градове на страната.
В столицата протестиращите срещу правителството и главния прокурор, както всеки ден се събраха пред сградата на Президентството. След това тръгнаха на шествие, пише dnes.bg.
Те се преместиха пред сградата на Министерски съвет, по която хвърляха яйца от пъдпъдъци.
Протестиращите скандират "Оставка", а броят им постепенно се увеличава.
Полицията отчете по-рано няколко случая на напрежение между шофьори и протестиращи заради блокиране на кръстовища в София.
В последните три вечери блокадите са една от формите на протест.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Полицията издирва 83-годишна жена от Велики Преслав
Дата: 23/06, 15:37
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 15:30
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 23/06, 15:27
Експерт: Ако Украйна нападне Беларус ще стане страна агресор и помощите й от Запада ще бъдат намалени или прекратени
Дата: 23/06, 15:26