За 16 ден продължават протестите в София и големите градове на страната.
В столицата протестиращите срещу правителството и главния прокурор, както всеки ден се събраха пред сградата на Президентството. След това тръгнаха на шествие, пише dnes.bg.
Те се преместиха пред сградата на Министерски съвет, по която хвърляха яйца от пъдпъдъци.
Протестиращите скандират "Оставка", а броят им постепенно се увеличава.
Полицията отчете по-рано няколко случая на напрежение между шофьори и протестиращи заради блокиране на кръстовища в София.
В последните три вечери блокадите са една от формите на протест.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Моторист скочи на полицаи при проверка
Дата: 23/06, 14:19
Двама мъже стреляха с пистолет по паркирани коли във Варна
Дата: 23/06, 14:16
Италия е конфискувала активи на руски олигарси за около 2 милиарда евро след 2022 г.
Дата: 23/06, 14:13
Почина певецът Михаил Ножкин
Дата: 23/06, 14:00