Кадър ФБ, Бойко Борисов
Премиерът Бойко Борисов се размина на косъм от ужасна катастрофа, и то докато лично шофира автомобил на НСО.
Видео показва, че той едва успява да избегне страничен сблъсък от връхлитащ го камион поради недоглеждане. Още по-шокиращото е, че той излага на опасност не само себе си, но и министър Теменужка Петкова, която е на задната седалка на колата, пише Лупа.бг.
Това за пореден път повдига въпроса може ли министър-председателят да кара сам служебния автомобил на НСО. "Министър-председателят няма право да кара сам и да се обръща, за да гледа в камерата“ - коментира преди време ген. Владимиров по повод инцидента с председателя на парламента Цвета Караянчева.
Въпросното видео е заснето и качено на официалната Фейсбук страница на премиера Борисов преди три дни, когато той заедно с министър Теменужка Петкова инспектира интерконектора с Гърция. Потребител с инициали Blagovest Cvetanov обаче е изрязал критичните 16 секунди от видеото и ги е качил в Youtube.
Вижте видеото и направете изводи сами:
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Политолог: Това не е партиен кабинет. В него има експерти с по-технократски профил
Дата: 08/05, 09:29
Дончев за кабинета на Радев: Да ги съдим по делата
Дата: 08/05, 09:17
Мирчев и Божанов изразиха резерви към състава на правителството
Дата: 08/05, 09:021 Коментар
Радев се появи с жена си за ръка в парламента
Дата: 08/05, 08:591 Коментар
Журналист посочи силния човек до Радев
Дата: 08/05, 08:53