Булфото
"Никога не е имало бариери или възпрепятстване на достъпа от сушата към морето и от морето към сушата", заяви пред БНР бизнесменът и издател Иво Прокопиев и заяви, че къщата му в местността Буджака, пред която днес Николай Бареков организира протест, е частен имот, който е построен по всички изисквания на закона и е бил проверяван многократно.
Той заяви, че за четвърти път ще съди Николай Бареков за лъжите, които говори за него и за семейството му.
В предаването "12+4" Иво Прокопиев коментира протестите в страната срещу управлението на Бойко Борисов:
"Кабинетът "Борисов 1" няма нищо общо с "Борисов 2" и абсолютно нищо общо с кабинета "Борисов 3" - нито като качество на хората в него, нито като политики, нито като идеологически посоки, в които ръководи държавата".
Според него много хора са останали излъгани в очакванията си през последните 10 години, защото това са били години на "пазене на статуквото".
"В началото заявката на ГЕРБ и изборът им беше манифестация, че българските избиратели и бизнесът отхвърлиха тези лоши практики, които тогава беше започнала да развива "тройната коалиция", която се ръководеше от същите хора - водеща роля на БСП и силна роля на завладяване на държавата на ДПС", обясни Иво Прокопиев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
С превалявания и максимални 18 градуса във Варна на 9 май
Дата: 09/05, 06:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 05:30
Спортът по телевизията в събота 9 май
Дата: 09/05, 05:00
Хороскоп за събота: Близнаци - информация; Дева - баланс; Скорпион - внимание; Козирог - уединение; Водолей - гъвкавост
Дата: 09/05, 04:30
На днешната дата през 1913 г. България предава на Румъния Силистра и 3 км около града
Дата: 09/05, 04:00