От Медицинска лаборатория „ЛИНА” съобщават, че от 13-ти август въвеждат по-ниска цена на PCR теста за COVID-19 за самонасочили се пациенти. От 120 лв. изследването е намалено на 95 лв. Таксата пробовземане и транспортна среда е 5 лв.
От „ЛИНА” обръщат внимание, че вече извършват PCR тест за COVID-19 и по Здравна каса срещу талон-направление, издаден от лекар специалист. В този случай пациентът заплаща единственото такса пробовземане и транспортна среда.
Важна информация
„ЛИНА” е одобрена от Министерството на здравеопазването за доказване на COVID-19. Изследванията в нея се извършват от опитен екип хабилитирани специалисти.
* публикация
Николай Денков: Държавата трябва да се грижи за техническото оборудване на армията
Дата: 06/05, 11:50
Голям горски пожар в Източна Полша, загинал е един пилот
Дата: 06/05, 11:40
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 11:40
Бранителят на Реал Мадрид Алваро Карерас призна за шамара
Дата: 06/05, 11:321 Коментар
С тържествена церемония бяха осветени бойните знамена и знамената-светини, новите изтребители прелетяха в небето
Дата: 06/05, 11:19