Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
снимка Булфото
"Аплодисменти за достойните момичета от БНТ, които поздравяват протестиращите!", това публикува на страницата си във Фейсбук Отровното трио като коментар към снимка на агенция Булфото на чистачки в държавната телевизия, които махат на протестиращите от тази сутрин.
От Отровното трио добавят:
"Редно е държавната национална телевизия да вземе пример от тях, а не да обмисля репресии спрямо изразеното щастие на лицата им. Това са гражданите на България."
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тол камерите заснели шофьора на тира с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Дата: 27/06, 13:131 Коментар
Автомобил изгоря на АМ "Хемус"
Дата: 27/06, 13:00
Симона Радева вече е в затвора в Сливен
Дата: 27/06, 12:56
Мими Иванова: Най-хубавата награда е любовта на публиката
Дата: 27/06, 12:54