Редактор: Юлия Георгиева
кадър 7/8 тв
Споделям за битката си с рака на мозъка, защото ми се е случило, моята мисия в живота ми след като победих болестта е да помагам на хората да водят своите битки, да преодоляват трудности и болести. Защото едното, което ми помогна в битката с рака, бе начина ми на мислене, бях позитивен, не се предавах и не се оставях на страха. Разболях се 2016 година. 7-8 месеца ракът растеше в мозъка ми и го усещах като главоболие. Но главоболията ми ставаха все по-интензивни. През август отидох в болница и само след няколко дни ми направиха операция.
Това коментира в ефира на 7/8 тв Свет Радославов.
От момента, в който докторът ми съобщи новината, нямах време за никакъв страх. Трябваше да преодолея това, което ми се случва. Когато се събудих от операцията, първото нещо, което направих, бе да си размърдам пръстите, за да съм сигурен, че все още мога да свиря. След това минах химио- и лъчетерапия. Физически бях разбит, но психиката ми се запази. Всъщност аз не спрях участията си, разказа той.
Имахме посещение в детска болница и видях, че мога да ги мотивирам, а те ми върнаха тази енергия обратно, спомня си той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Предупреждение за градушки в понеделник
Дата: 10/05, 14:00
Починал е директорът на кукления театър в Търговище
Дата: 10/05, 13:50
Четирима задържани след стрелбата по автобус в Перник, сред тях има и непълнолетни
Дата: 10/05, 13:40
Стартира последният етап на Джирото у нас
Дата: 10/05, 13:30
Барселона гони няколко рекорда до края на сезона
Дата: 10/05, 13:20