снимка СДВР
„Радев, оставка“, „Не искаме въстания“, „Подкрепа за българската полиция“. Това бяха част от надписите, които носеха хората, тръгнали на шествие от пилоните на НДК, предаде БГНЕС.
Контрапротестиращите бяха обявили за днес от 18ч. до пилоните на НДК, че ще започне мирен митинг шествие до пл. Света Неделя и обратно за изразяване на подкрепа за българската полиция! Искаме оставка на човека, който раздели народа на две - Румен Радев! Искаме съдебна отговорност на подбудителите към бунтове, въстание и гражданска война, като за това ще се подпишем под колективен сигнал до прокуратурата, съобщиха организаторите на протеста.
„В деня на Съединението искаме да изкажем подкрепа за българската полиция, ще поискаме оставката на разединителя на нацията Радев, и ще съберем подписи за сигнал до прокуратурата срещу подбудителите към граждански войни, въстания и метежи“. Това каза преди началото на проявата Веселин Георгиев. Той заяви, че вече са събрали към 650 подписа. "Миналия път, когато се събирахме тук, се подписвахме и сега ще продължим, и след празниците ще ги внесем вече в прокуратурата“, посочи той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кристиано Роналдо и Лионел Меси загубиха няколко милиона последователи заради мащабна кампания на Meta
Дата: 08/05, 02:001 Коментар
Глобяват Община Шумен за недостатъчен контрол на сметището
Дата: 08/05, 01:30
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 01:00
На 8 май църквата почита паметта на Свети апостол и евангелист Йоан Богослов, честват се имената на Йоан, Йоана, Иван, Иванка
Дата: 08/05, 01:00
Роналдо с гол номер 100 в саудитското първенство
Дата: 08/05, 00:45