Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
кадър bTV
Феноменалната воля е основната причина за успеха на Цветана Пиронкова на US Open, това коментира Юлия Берберян в студиото на bTV. “Всички на US Open имат форхенди, бекхенди и сервиси, но печели само една“, каза още известната специалистка по тенис.
Според Берберян Пиронкова безспорно е тренирала много. На турнира има четири състезателки майки, сред които е и българката. Берберян подчерта, че изпитва истинско възхищение към тези спортистки, които променят отношението към женския тенис.
За срещата на Пиронскова със Серина Уилямс ще има значение и физическата сила, коментира известната треньорка, която обаче не се нае да направи прогноза за изхода на двубоя.
Берберян коментира и случая с Джокович, като коментира, че „перкането“ на топката може да е допустимо на българските или сръбските кортове, но не и в САЩ, където правилата са на първо място. Тя подчерта, че дисквалификацията и глобата на световния №1 тенисист трябва да е обеца на ухото за балканските играчи. „По българските кортове има деца, които псуват“, коментира с притеснение Юлия Берберян.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
На 11 май имен ден празнуват Кирил, Киро, Кирчо, Кирана, Кика, Методи
Дата: 11/05, 00:30
Ники Кънчев: Нашата родина е една от най-нормалните страни в света
Дата: 11/05, 00:002 Коментара
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 00:00
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 00:00
Доц. Йосиф Аврамов: Има много скъпи монети, откривани по нашите земи
Дата: 10/05, 23:50