Снимка: Велоклуб Спартак, фейсбук
По случай Световния ден без коли от Велоклуб Спартак организират еднодневен излет с колела край Варна под надслов „С колело из природата”.
Тези, които желаят да се включат, трябва да са на 22 септември (вторник) в 9,30 часа пред Катедрален храм „Свето Успение Богоридчно” във Варна.
Идеята на организаторите е да популяризират еднодневния туризъм с колело в природата, като за целта са подготвили горски маршрути в местности на юг от Варна.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 16:30
Тройното убийство в Угърчин: Обвиняемият излязъл от затвора преди дни, правил опит да заличи следи
Дата: 24/06, 16:29
Гореща новина за автобуса на Спартак
Дата: 24/06, 16:25
Проф. Рачев: Жеги до 35 градуса идват към България
Дата: 24/06, 16:17
Съдът глоби директора на НДК Андрияна Татарова заради конфликт на интереси
Дата: 24/06, 16:152 Коментара