Снимка: Велоклуб Спартак, фейсбук
По случай Световния ден без коли от Велоклуб Спартак организират еднодневен излет с колела край Варна под надслов „С колело из природата”.
Тези, които желаят да се включат, трябва да са на 22 септември (вторник) в 9,30 часа пред Катедрален храм „Свето Успение Богоридчно” във Варна.
Идеята на организаторите е да популяризират еднодневния туризъм с колело в природата, като за целта са подготвили горски маршрути в местности на юг от Варна.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Найденов за съдебната реформа: Разчитаме на тези, които се обявяват за нея и търсят промяната
Дата: 24/06, 17:54
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 24/06, 17:50
Асен Василев: Параметрите на проектобюджета са по-скандални от тези на бюджета, който свали кабинета "Желязков
Дата: 24/06, 17:491 Коментар
Държавата бави ремонта на булевард „България“ в Русе
Дата: 24/06, 17:37
Момче от тежката катастрофа в Горна Оряховица остава в реанимация
Дата: 24/06, 17:30