Григор Димитров се появи с маска с българския флаг пред БНТ: Малко ми трябва, за да вляза във формата, в която бях


30/09/2020, 01:55

БНТ

кадър: БНТ 3

Гледах да събера повече енергия преди мача. Всяка една точка е важна, кортът е бавен, топките са тежки, имах проблеми с наплитането на ракетата. Това каза пред БНТ Григор Димитров, който започна с победа участието си на "Ролан Гарос" - 6:3 6:2 6:2 срещу французина Грегоар Барер.

Не е лесно, когато нямаш подкрепата, но аз винаги я усещам, дори да съм далеч от България. Така Григор коментира липсата на феновете заради коронавируса.

Не беше лесно в тези месеци, правилната нагласа, позитивизмът са важни, още малко ми трябва, за да вляза във формата, в която бях. Последните седмици трябва да дам максимално всичко от себе си, като сложа черта трябва да преценя какви са целите за следващата година и да надграждам, каза още българският тенисист пред БНТ.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Заловиха бракониер да лови риба с мрежа в яз. „Тича“
Дата: 13/05, 01:30

На 13 май Католическата църква чества Дева Мария от Фатима
Дата: 13/05, 01:00

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 00:40

"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 00:40

На 13 май отдаваме почит към паметта на Свети Георги Изповедник
Дата: 13/05, 00:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия