Кадър Инстаграм lifeonline.bg
Младата звезда Денис Теофиков е катастрофирал.
Инцидентът е станал на път за Русе.
"Беше много тежка катастрофа, нищо ни няма, Денис е жив и здрав, ще пее след малко в дискотеката", заявява негов приятел минути след инцидента. "Очаквайте ни след малко в Русе Шоурум, бате!", добавя изпълнителят.
Това научаваме от видео в Тик Ток профила на певеца, разпространено от сайта lifeonline.bg. Зад волана е бил шофьорът на Денис, а всички пътници са се отървали само с уплах и леки наранявания.
Автомобилът на 20-годишният Теофиков, който стана известен с дуетните си парчета с Цвети Янева, Емилия и Анелия, е доста пострадал. Въпреки всичко той се мобилизирал и му пратили кола, за да отиде в Русе и да изпълни ангажимента си.
Интересно е, че на 4 октомври Теофиков пусна във Фейсбук профила си песента катастрофа
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бранителят на Реал Мадрид Алваро Карерас призна за шамара
Дата: 06/05, 11:32
С тържествена церемония бяха осветени бойните знамена и знамената-светини, новите изтребители прелетяха в небето
Дата: 06/05, 11:19
Френски кораб е бил атакуван в Ормузкия проток, има евакуирани моряци
Дата: 06/05, 11:08
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 11:00
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 11:00