Редактор: Недко Петров
e-mail: [email protected]
Кадър: БНТ
Най-голямата заплаха за България е президентска република. България за своето съществуване, 30-40 години свободно съществуване, три пъти се е управлявала еднолично, и то повече от половината време - Фердинанд, Борисов, Тодор Живков.
Това коментира в сутрешния блок на БНТ социологът Андре Райчев.
За България едноличната власт, моля, хората да го чуят, е най-голямата опасност за България. Тя много бързо остава завинаги, много бързо, допълни Райчев.
За мен най-голямата заплаха е активността на изборите. Не толкова президентска република е заплаха, колкото след тези протести, в които наистина имаше мобилизация на хората, да не се стигне до едни избори, където избирателната активност ще е по-ниска, отколкото на предишните, каза политологът проф. Румяна Коларова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Арестуваха бизнесмен от София при опит за подкуп с 40 хиляди евро на областния управител на Добрич
Дата: 12/05, 16:32
Взривът в Горна оряховица: По чудо няма жертви
Дата: 12/05, 16:24
Един от най-верните депутати на Борисов напуска политиката
Дата: 12/05, 16:171 Коментар