Кадър: и видео: Нова Тв, Vbox7.com
Парадокс на пътя. Българин направи нещо необичайно, което със сигурност ще има широк отзвук.
Работещият във Великобритания българин Махмуд Рамадан си нарисува сам на картон регистрационните номера, след като оригиналните са били свалени на ГКПП „Калотина“. Това се наложило тъй като той бързал да посети болната си леля в София, разказа самият той в NOVA.
Новите „номера“ изкарали до АМ „Тракия“, където патрулка му ги свалила. „Дойдох си от Великобритания, там работя. Спряха ме любезно на границата, поискаха ми лична карта и книжка – тя е американска, истинска е“, обясни той, пише dariknews.bg.
„Казаха ми, че с тази книжка мога да карам само пред Белия дом, Доналд Тръмп така казал“, добави Махмуд Рамадан, на когото е съставен акт, в който се посочва, че няма свидетелство за правоуправление, свалени номера.
„Не правете така“, препоръча той.
Повече вижте във видеото по-долу:
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Васил Филипов, причинил катастрофата с 4 жертви на „Челопешко шосе“, остава в ареста
Дата: 23/06, 14:40
Йотова отличи най-успешните участници в „Спортувай с президента“
Дата: 23/06, 14:36
Водач на мотоциклет е с черепно-мозъчна травма след сблъсък на пътя
Дата: 23/06, 14:31
Моторист скочи на полицаи при проверка
Дата: 23/06, 14:19