Кадър Нова тв
УМБАЛ „Св. Георги“ с извънреден брифинг за скандала с починалите пациенти. Много медии показаха в сряда шокиращия случай.
Скандално видео показва как двамата мъже чакат за настаняване пред едно от COVID отделенията
Извънреден брифинг, на който ще бъде дадена повече информация за случая със сигнала, съдържащ скандален видеоклип, на който са заснети двама пациенти пред входа на едно от COVID отделенията в УМБАЛ „Св. Георги“, ще се състои днес в 9.00 ч. в болницата.
По случая тече проверка в лечебното заведение
Припомняме, че двамата пациенти починаха в рамките на няколко часа в новосформираното отделение за COVID-19 в Клиниката по алергология на Университетската болница „Свети Георги“ в Пловдив.
Снощи стана ясно, че спешна проверка на случая е разпоредена и от здравното министерство, и от областният управител Дани Каназирева. Резултатите се очакват в следващите дни.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Напрежение в Габрово след масово сбиване между съседи
Дата: 08/05, 19:11
Забраниха движението на камиони по черен път над свлачището край Пампорово
Дата: 08/05, 19:03
Спартак пусна в продажба билетите за мача със Славия
Дата: 08/05, 18:56
Ердоган: Турската отбранителна промишленост вдъхва доверие в световен мащаб
Дата: 08/05, 18:48
Кметът: Варна е гостоприемен град с отворени към света хора. Но в България всички са равни пред закона
Дата: 08/05, 18:35