Снимка и видео: Бойко Борисов, фейсбук
Бойко Борисов се срещна с екоминистъра Емил Димитров, който по-рано днес обяви в парламента, че България е заплашена от водна криза.
Няма да има водна криза. Това ме увери министърът на околната среда и водите Емил Димитров. Той ми докладва и за ситуацията с водоснабдяването в Бургас и мерките, които ще се предприемат в следващите месеци. За съжаление през последните години сушата е проблем в цял свят. Въпреки тежките обстоятелства ние имаме план и го следваме. Осигурили сме необходимите средства за построяването на нови язовири, за рехабилитацията на ВиК мрежата. Ще има и питейна вода, ще има и вода за земеделците, написа в личния си профил във фейсбук Бойко Борисов след срещата му с Емил Димитров.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Варненец с 3 промила блъсна паркирани коли и заплаши потърпевшите с пистолет
Дата: 24/06, 09:52
Делян Добрев вече не е депутат – парламентът прие оставката му
Дата: 24/06, 09:491 Коментар
Жители на Хисаря блокират пътя Карлово-Пловдив
Дата: 24/06, 09:45
Хърватия внася работници от Узбекистан
Дата: 24/06, 09:35
4236 евро "на пауза", но българските депутати остават сред най-скъпите в Европа спрямо доходите
Дата: 24/06, 09:241 Коментар