Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
кадър bTV
Има известен оптимизъм, но е недостатъчен. Така коментира ситуацията след затягането на мерките срещу коронавируса ген. Мутафчийски на пресконференцията на НОЩ. Шефът на ВМА призова българите масово да се ваксинират.
Мутафчийски коментира, че целта на щаба от самото начало е била да запазят възможно най-нисък броя на заразените и загиналите, докато се появи ваксина срещу COVID-19. “Призовавам хората да се ваксинират, за да спрем тази агония“, каза той. Мутафчийски отправи призив и към лекарите да се запознаят с ваксината, защото пациентите очакват от тях да знаят всичко и да са последна инстанция по отношение на имунизацията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Абровски: В бюджета са предвидени 170 млн. евро за земеделските производители по т. нар. иранска помощ
Дата: 27/06, 16:08
Времето във Варна на 29 юни
Дата: 27/06, 16:02
Удариха Никола Цолов в първата обиколка на Гран при на Австрия
Дата: 27/06, 15:55
Кола се обърна странично след сблъсък с друг автомобил в София
Дата: 27/06, 15:52
Частните обиколки на атинския Акропол вече струват 5000 евро
Дата: 27/06, 15:41