Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
кадър bTV
Има известен оптимизъм, но е недостатъчен. Така коментира ситуацията след затягането на мерките срещу коронавируса ген. Мутафчийски на пресконференцията на НОЩ. Шефът на ВМА призова българите масово да се ваксинират.
Мутафчийски коментира, че целта на щаба от самото начало е била да запазят възможно най-нисък броя на заразените и загиналите, докато се появи ваксина срещу COVID-19. “Призовавам хората да се ваксинират, за да спрем тази агония“, каза той. Мутафчийски отправи призив и към лекарите да се запознаят с ваксината, защото пациентите очакват от тях да знаят всичко и да са последна инстанция по отношение на имунизацията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Дата: 27/06, 18:49
НАСА регистрира гигантска вълна в Тихия океан
Дата: 27/06, 18:44
Полицията издирва 3-и ден 17-годишната Никол от София
Дата: 27/06, 18:43
Калоян Иванов, ДСБ: Бюджетът не е реформаторски
Дата: 27/06, 18:351 Коментар
Силно земетресение разлюля и Афганистан
Дата: 27/06, 18:29