Кадър: Maradona inedito - Canal 2.0, You tube
Известно е вече, че Диего Марадона не само е оставил предсмъртно писмо, но и какво е било последното му желание. Както се писа, по този въпрос имаше много дебати, но мистерията е на път да бъде разплетена след последните публикации в медиите в Аржентина.
Тялото на аржентинската легенда Диего Армандо Марадона ще бъде балсамирано и изложено в музей заедно с неговите трофеи, пише Спортал.бг.
Такова е било желанието на самия Дон Диего, което той е заявил чрез писмо, изпратено до неговия адвокат Матиас Мората малко повече от месец преди смъртта му. За това писмо се заговори още в края на ноември, но до момента нямаше никакви доказателства за съществуването му.
"След като направих задълбочен анализ, искам да изразя желанието си след смъртта ми тялото ми да бъде балсамирано и изложено в споменатия музей, заобиколено от моите най-големи трофеи, лични вещи и любими спомени, така че да продължа да получавам любовта на хората", гласи писмото, подписано от Марадона на 13 октомври.
Както е известно, Диего Марадона почина на 60 години на 25 ноември тази година.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 21:10
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 21:10
Никола Стоянов: Мерките срещу високите цени могат да проработят
Дата: 11/05, 21:03
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 21:00
Новото мнозинство забранява със закон Чолаков и Сарафов да са в бъдещия ВСС
Дата: 11/05, 20:55