Тротоар на спирка във Варна редовно се ползва за паркинг, плочките са тотално разбити


23/12/2020, 11:45

снимки: Георги Попов

Тротоарът на спирка "Почивка" във Варна е абсолютно разбит от целогодишно паркирали автомобили. За това сигнализира до редакцията на „Петел“ нашият читател Георги Попов, който ни изпрати и снимки на натрошените плочки.

Според нашия читател причината да се паркира толкова редовно на този тротоар е хотелът на отсрещната страна на улицата. Там няма паркинг и гостите му редовно качват колите на тротоара, който свършва в самата спирка и от там е само кал.

„Майки с детски колички и малки деца са принудени да се движат по улицата въпреки опасното двупосочно движение. Хотелът дори си резервира място на улицата чрез конуси. Необходимо е да се ремонтра, да бъде продължен и да се поставят антипаркинг колчета преди да имаме инцидент“, коментира нашият читател.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Милиони зрители по света видяха сватбата на Лавиния и Цветелин от Долни Пасарел
Дата: 11/05, 21:53

Икономист: Раздутата държавна администрация помпа цените, заплатите в държавния сектор изпревариха частния
Дата: 11/05, 21:48

Украйна е готова за среща между Зеленски и Путин
Дата: 11/05, 21:43

Кандев замина за Габрово
Дата: 11/05, 21:39

Илияна Йотова ще връчи Почетния знак на президента за заслуги в сферата на културата и образованието
Дата: 11/05, 21:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия