Снимка Pexels
Мерките там са строги и от предните месеци. Ето какво ще се случи в следващите дни:
Израел ще затегне карантинните мерки срещу Covid-19, на фона на започналата в страната кампания за ваксиниране. Това предаде Ройтерс, като цитира офиса на премиера Бенямин Нетаняху.
По-строгите правила ще влязат в сила от петък и ще действат 14 дни.
Израел е световен лидер по поставени ваксини срещу Covid-19, като до момента са ваксинирани 15 процента от населението, наброяващо 9 милиона и 300 хиляди души.
Израелските власти се надяват страната да излезе от пандемията до февруари, ако ваксинирането продължи със същото темпо. От началото на кампанията по ваксиниране на 19 декември обаче броят на заразените с коронавирус се увеличи, отбелязва Ройтерс.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Автомобил изгоря на АМ "Хемус"
Дата: 27/06, 13:00
Симона Радева вече е в затвора в Сливен
Дата: 27/06, 12:56
Мими Иванова: Най-хубавата награда е любовта на публиката
Дата: 27/06, 12:54
Руски и китайски военни самолети са навлезли в зоната на южнокорейската ПВО
Дата: 27/06, 12:33