Снимка Булфото
Ген. Венцислав Мутафчийски призна, че е отказал да се бори за престижна награда, която се дава в края на всяка година. Той разкри и каква е била реакцията му, когато научил новината.
Мутафчийски е отказал номинация за мъж на годината. Това съобщи самият той по време на брифинга на НОЩ, след като му бе зададен въпрос за това. "Въпросът ви не е актуален. Късно снощи бях неприятно изненадан от тази номинация, веднага се обадих на Радосвет Радев, за да я откажа", каза Мутафчийски.
Шефът на ВМА бе номиниран в тринайсетото издание на конкурса на “Дарик”. Сред останалите номинирани са доц. Атанас Мангъров и Стефан и Максим Иванови, баща и син, прекосили с гребна лодка Атлантическия океан. Гласуването ще продължи до 28 февруари, церемонията ще бъде през пролетта, пише standartnews.com.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Заркова: Сарафов и Гешев заявиха, че не искат да стават главни прокурори, но това не е концерт по желание - така работи мафията
Дата: 10/05, 19:18
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 19:10
Гьоко Хаджиевски: Заслужихме победата
Дата: 10/05, 19:03
Домусчиев: Еврото не е причина за инфлацията, 19 % увеличение на паричната маса спрямо 9 % увеличение на производителността
Дата: 10/05, 19:01