фото: pixabay
Сред загиналите е бременна жена. Раненият е малолетен.
Най-малко шестима души са били убити при стрелба в жилищна сграда в американския град Индианаполис, щата Индиана. Един ранен е в болница. Това съобщи в неделя агенция Асошиейтед прес, като се позова на полицията.
Сигналът е получен в 04:00 ч. местно време. След като пристигна на мястото, полицията открива ранен тийнейджър. По-късно полицаите получават информация за стрелбата и в съседна сграда, където са намерени пет тела.
Сред загиналите е бременна жена. Раненият е малолетен.
Според полицията става въпрос за умишлено убийство. Кметът на Индианаполис Джо Хогсет нарече случилото се "масово убийство".
В разследването участват местната полиция и Федералното бюро за разследване. Няма задържан заподозрян, полицаите също така не са категорични, че престъпникът е действал сам.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Липсата на работници остави несъбрана реколта
Дата: 11/07, 19:53
Диана Русинова: Поредно тежко ПТП с участието на камион, петима ранени
Дата: 11/07, 19:32
Бизнесмен отрече да е летял с Пеевски: Нямам честта да го познавам
Дата: 11/07, 19:24
Семейно меню за три дни с бюджет от 50 евро
Дата: 11/07, 19:10
Парушев за „Райнметал“: България трябва да изгради абсолютно всичко, а приходите ще бъдат 50 на 50
Дата: 11/07, 19:032 Коментара