Снимка: Петел, архив
"Кучешки" студ скова Москва като температурите паднаха до минус 30 градуса.
Руската столица беше обхваната от незапомнена снежна виелица, която причини задръствания и проблеми. Заради мразовитото време, посетителите в зоопарка съвсем оредяха и животните останаха без обичайното внимание, но иначе приеха спокойно студа.
Снегът затрупа клетката на пандите, но дори и това не можа да намали апетита на симпатичните лакомници.
В Москва се очаква до неделя вечер да паднат 80% от месечните валежи сняг, а нощем температурите падат до минус 30 по Целзий.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
По нареждане на Тръмп: Започнаха съкращения в американското разузнаване
Дата: 23/06, 11:07
КЗП налага глоби: Пуснали са на пазара фалшиво масло „Deutsche Markenbutter“
Дата: 23/06, 11:06
Tрима загинали след серия разрушителни торнада в САЩ
Дата: 23/06, 11:02
Починала е младата майка, открита в неадекватно състояние на Околчица
Дата: 23/06, 10:57
Алжирец опитва да хване окото на Илиан Илиев
Дата: 23/06, 10:57