Кадър и видео "България Он Еър"
Българите започват масово да си поставят ваксини срещу коронавирус. Масовата ваксинация продължава с усилени темпове. Зелените коридори във всяка болница започват от 13:00 до 17:30. От най-голямата спешна болница у нас - "Пирогов", обявиха, че могат да ваксинират и след края на работния ден, докато има желаещи. За изминалите три дни в "Пирогов" са имунизирани близо 2 000 пациенти.
В болницата пунктовете, където се поставя ваксината на Оксфорд/AstraZeneca, са шест.
"Смятам, че така е правилно. Толкова труд положиха лекарите, за да създадат ваксина и да ни предпазят - и ние сега да не уважим техния труд", каза една от желаещите да се ваксинира за "България Он ЕъР".
"Искам да пътувам при детето си и реших по-бързо да го направя", допълни друга жена.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мартин Димитров: 75 679 души получават едновременно заплати и пенсии в бюджетния сектор
Дата: 24/06, 08:18
22 области с жълт код за интензивни валежи, гръмотевични бури и градушки
Дата: 24/06, 08:12
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 08:10