Снимка и видео Фейсбук/Бойко Борисов
Вече стартира изграждането на три дублиращи сондажни кладенци в с. Брестовица (община Родопи). Тези нови източници на питейна вода са временното решение, което ще осигури максимално бързо достъп на хората до качествена питейна вода. Старите кладенци ще се тампонират и изолират, за да не се допусне замърсяване на чистата вода.
Това написа Бойко Борисов в социалната мрежа.
Паралелно с това ще се изгради нов довеждащ водопровод от 8 км, както и ще се подмени цялата вътрешна водопроводна мрежа в селото. Строителите ме увериха, че ще работят с максимално високо темпо, за да може до 1 месец всички дейности да са завършени и хората в селото да са спокойни, написа още премиерът в личния си профил във фейсбук.
По време на визитата си в село Брестовица Бойко Борисов бе придружаван от областния управител на Пловдив Дани Каназирева и шефа на ВИК-Пловдив Спартак Николов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Днес е Летен Никулден
Дата: 09/05, 00:30
Предупреждават за предстоящ „супер Ел Ниньо“
Дата: 09/05, 00:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 00:00
Бившият здравен министър Стефан Константинов: България има прекалено много болници
Дата: 08/05, 23:55
Инвалиди от Русе остават без адекватна грижа
Дата: 08/05, 23:50