фото: Roberta F., уикипедия
През последните години е претърпял няколко операции.
През 2003 г. преживява тежък инсулт.
Кметът на Загреб Милан Бандич е починал внезапно рано тази сутрин на 66-годишна възраст от инфаркт.
Хърватските медии информират, че късно сноши Бандич се е почувствал зле и е бил откаран от автомобил на спешна помощ в болницата „Свети Дух“, където е починал, въпреки опитите на лекарите да го реанимират.
Бандич от дълго време имаше сериозни здравословни проблеми. През 2003 г. преживя тежък инсулт. Преди три години му вградиха стент, а през юни миналата година бе хоспитализиран, след като се почувства зле, припомня БНТ.
Той страдаше и от белодробна емболия и има претърпени няколко операции, включително на гласните струни.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 17:10
Спартак привлече четвърти португалец
Дата: 24/06, 17:06
Гълъб Донев обяви “значителен по размер дефицит”
Дата: 24/06, 16:59
Израел нанесе удар срещу двама "терористи" на "Хизбула" в Южен Ливан
Дата: 24/06, 16:55
Доц. д-р Весела Карамишева: Добрата хидратация е част от грижата за спокойна бременност
Дата: 24/06, 16:54