фото: Roberta F., уикипедия
През последните години е претърпял няколко операции.
През 2003 г. преживява тежък инсулт.
Кметът на Загреб Милан Бандич е починал внезапно рано тази сутрин на 66-годишна възраст от инфаркт.
Хърватските медии информират, че късно сноши Бандич се е почувствал зле и е бил откаран от автомобил на спешна помощ в болницата „Свети Дух“, където е починал, въпреки опитите на лекарите да го реанимират.
Бандич от дълго време имаше сериозни здравословни проблеми. През 2003 г. преживя тежък инсулт. Преди три години му вградиха стент, а през юни миналата година бе хоспитализиран, след като се почувства зле, припомня БНТ.
Той страдаше и от белодробна емболия и има претърпени няколко операции, включително на гласните струни.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
ПП: Бащата на евродепутат от ГЕРБ е съдружник във фирмата на г-н Невзоров в обекти в "Баба Алино"
Дата: 24/06, 14:11
Тир се вряза в кола в насрещното край Зимница, две деца и възрастен загинаха
Дата: 24/06, 14:071 Коментар
Районният кмет на "Одесос" във Варна: Пред административна криза сме, спираме събирането на такси за общински терени
Дата: 24/06, 14:04
Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 24/06, 14:00
Катастрофа блокира магистрала "Тракия", пренасочват по обходен маршрут
Дата: 24/06, 13:48