Кадър Булфото и БТВ
Фотографът Виктор Димчев изригна с ядосан пост във Фейсбук срещу президента Радев заради речта му на Шипка.
"Шипка е издигната не за да се пъчат край върха омразници, а като национална светиня. Днес е национален празник, ден за обединение, не за политиканстване.
Ала не би.
Президентът има проблем с освобождаването. Постоянно му се струва, че нещо трябва да бъде освободено. Фиксацията му върху българите, охулването на почти всеки и почти всичко, хаотичното боравене с изрази, които не означават нищо, се проявяват в неговите мрачни слова на всеки празник, на който му подадат микрофон.
Кой му тури в устата нонсенса "Никой народ не може да лежи на лаврите на своите мъртви герои."?
Въобще този странен човек е добре да си свали юмрука, да се качи на самолета и да ходи при цитирания от него любим руски цар."
Викто Димчев стана известен по време на многохилядните протести през лятото, когато с чертички изчисляваше, че всъщност на площада са били най-много 4 - 5 хиляди души.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Жена пострада при катастрофа с три автомобила в Смолян
Дата: 08/05, 13:27
Лавров: Няма да има милост за Запада
Дата: 08/05, 13:131 Коментар
Демерджиев пое управлението на МВР
Дата: 08/05, 13:10
Делото „Хасърджиев“: Прокуратурата настоява за по-тежки мерки
Дата: 08/05, 13:04
Радев маха шефа на ДАНС
Дата: 08/05, 12:58