Снимка: Булфото
Здравният министър Костадин Ангелов прекратява предизборната си кампания. Това обяви самият той на профила си във фейсбук.
Ето какво написа медикът:
"Прекратявам предизборната си кампания!
Не се наложи да обмислям това решение дълго, защото то е правилното!
Разговарях с министър-председателя. Получих пълна подкрепа. Сигурен съм, че ще получа такава и от тези, които ми симпатизират, както и от критиците ми.
Единственият ми приоритет остават здравето и животът на българските граждани. Днес повече от всякога моето място е в министерството – там, откъдето мога да дам най-много за постигането на общата ни мисия – да оставим COVID-19 в миналото и да продължим напред по-силни, по-мъдри, но най-вече здрави!"
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
ПСС: Добри са условията за туризъм в планините
Дата: 27/06, 10:01
Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Дата: 27/06, 09:58
Температурата на морската вода достига 25 градуса
Дата: 27/06, 09:54
Волейболистите гонят първа победа над Канада от 2022 г.
Дата: 27/06, 09:45
Откриват юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 27/06, 09:37