Снимка: Булфото
Здравният министър Костадин Ангелов прекратява предизборната си кампания. Това обяви самият той на профила си във фейсбук.
Ето какво написа медикът:
"Прекратявам предизборната си кампания!
Не се наложи да обмислям това решение дълго, защото то е правилното!
Разговарях с министър-председателя. Получих пълна подкрепа. Сигурен съм, че ще получа такава и от тези, които ми симпатизират, както и от критиците ми.
Единственият ми приоритет остават здравето и животът на българските граждани. Днес повече от всякога моето място е в министерството – там, откъдето мога да дам най-много за постигането на общата ни мисия – да оставим COVID-19 в миналото и да продължим напред по-силни, по-мъдри, но най-вече здрави!"
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мими Иванова: Най-хубавата награда е любовта на публиката
Дата: 27/06, 12:54
Руски и китайски военни самолети са навлезли в зоната на южнокорейската ПВО
Дата: 27/06, 12:33
Кола се обърна по таван на столичен булевард
Дата: 27/06, 12:28
Първи разказ на медиците, спасили животи в катастрофата между камион и кола на АМ „Тракия“
Дата: 27/06, 12:24
При акция в Созопол: Полицията иззе голямо количество райски газ и кокаин
Дата: 27/06, 12:18