Джани Моранди влезе в болница


12/03/2021, 12:37

Снимка: Pexels

Италианският певец Джани Моранди влезе в болница. Той има изгаряния на ръцете и краката и е хоспитализиран по спешност. Инцидентът се случил, докато 76-годишният певец е работил в градината на вилата си в Сан-Ладзаро-ди-Савена до Болоня, съобщиха негови близки, пише БНТ.

Изпълнителят е подрязвал храстите, които после решил да изгори. В този момент се подхлъзнал, загубил равновесие и паднал директно в огъня. За щастие, лицето на Моранди не е пострадало, но ръцете и краката му били силно обгорени.

Певецът е откаран с автомобил на спешна помощ в централната болница в Болоня, след което е препратен в специализирания център по изгаряния в Чезена.

Лекарите твърдят, че животът на музиканта не е застрашен. Той бързо се съвзел от първоначалния шок и даже успял да направи няколко селфита с медиците в болницата.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Възрастна жена от Вършец "изгоря" с близо 17 хиляди евро по схема за онлайн инвестиции
Дата: 09/07, 12:48

Тръмп не използва подарения от Катар Boeing 747-8 заради съображения за сигурност
Дата: 09/07, 12:38

България е европейски лидер по поскъпване на жилища и наеми
Дата: 09/07, 12:30

Издирват управител на хлебозавод в Павликени, разследват отвличане
Дата: 09/07, 12:22

Тази нощ променят движението в участък от АМ "Тракия"
Дата: 09/07, 12:18

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия