Филип Киркоров се сдобри с Катя и Здравко от дует "Ритон" в "Забраненото шоу на Рачков"


14/03/2021, 21:45

Кадри Нова ТВ

След като не си говориха четири години, Филип Киркоров и Катя и Здравко от дует "Ритон" се сдобриха в "Забраненото шоу на Рачков" по Нова Тв. Катя и Здравко бяха на гости на Рачков, а той уточни, че те са приятели с Филип Киркоров повече от 30 години, но не си говорят в последните 4 от тях. В следващия момент Рачков включи по скайпа Филип Киркоров.

 

Не 30 години, а повече от 50 години сме приятели. Но не сме си говорили в последните 4 години, а през това време аз два пъти идвах в София и не сме видели, и не сме се чули. Благодарен съм, че сега това предаване ми дава шанс. Прегърни ме, Катя, обичам ви много и винаги ще съм благодарен, че моята кариера започна с вашите песни „Прегърни ме“, „Дон Кихот“, „Далма“, „Мечта“, тези песни ми донесоха голям успех. Както и „Ти, ти, телефонна любов.“ Миналото свършило. Най-накрая да се видим, следващата седмица ще бъда в София, надявам се да си видим, мое любимо семейство, каза Филип Киркоров.

Ние не сме се карали, той е много чувствителен, от малък е чувствителен. Артистично представя всичко с много драматизъм, чудя се как не пусна сълза, това е част от неговия чар. Ние не сме спирали да си подаваме ръка, каза Здравко.

Мои скъпи приятели, вие сте ми много добри, отговори развълнуваният Филип.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Трафикът на всички гранични преходи и пунктове със съседните държави тази сутрин
Дата: 09/05, 08:30

Абитуриентката Савина за разходите по бала: Мамо, това са две нови коли!
Дата: 09/05, 08:27

Лукашенко: Всички държави да съхранят наследството на 9 май в името на едно щастливо бъдеще
Дата: 09/05, 08:12

Варна отбелязва Деня на Европа - 9 май
Дата: 09/05, 08:011 Коментар

Аржентина: Пациентите с хантавирус вероятно не са се заразили в наша провинция
Дата: 09/05, 07:55

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия