Редактор: Александър Дечев
e-mail: [email protected]
Кадри: 7/8 ТВ и Youtube/Васил Гарванлиев
Слави Трифонов покани македонския представител на "Евровизия" Васил Гарванлиев в екипа си. Това той направи чрез пост във фейсбук. Както е известно, в клипа на Гарванлиев се видя българското знаме, а по-късно самият той разкри, че се чувства българин.
Ето какво написа той:
"Васил Гарванлиев, който трябва да представлява Северна Македония на конкурса “Евровизия”, е заплашен да бъде низвергнат от съгражданите си в Северна Македония, защото обяви, че е и българин, тъй като има и български паспорт. И сега срещу него има кампания в Северна Македония той да не представлява страната на конкурса “Евровизия”.
Но, уважаеми сънародници, България е навсякъде, където има дори и един българин. И тъй като има един българин в Северна Македония, пардон в Северна Македония има много българи, но аз визирам конкретно Васил Гарванлиев, затова му предлагам следното:
Василе, скъпи приятелю, ти си добър певец, а аз и моите колеги имаме опит в продуцирането на добри певци. Заповядай при нас и аз и моят екип ще ти осигурим работа и достоен живот. Решението е твое. Българите трябва да се подкрепяме".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 00:40
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 00:40
На 13 май отдаваме почит към паметта на Свети Георги Изповедник
Дата: 13/05, 00:30
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 00:01
Драстично се покачи цената на маратонките, с които беше заснет папата
Дата: 13/05, 00:00