Редактор: Недко Петров
e-mail: [email protected]
Кадри БТВ
Татяна Лолова не беше звезда, а слънце. Това заяви в памет на Татяна Лолова Христо Мутафчиев в "Тази сутрин" по бТВ.
Когато почина мъжът и Слави, отидох да я видя. Предложих й социален патронаж, някой да се грижа за нея. Тя отказа. Каза ми: Не искам да бъда богата принцеса. Смял съм с нея, и като се видим, и по телефона. Тя пърхаше като пеперуда, когато излизаше на сцената, каза още Христо Мутафчийски.
_%20644x%201222.png)
Винаги, когато произнеса нейното име, се усмихвам. Тя имаше такъв талант, хората я обичаха. До голяма степен лесно ранима, много крехка, много фина жена, много чудесна. Чудесна беше, просто за съжаление е трудно сега да приема, че вече е няма. Оттук нататък само ще си говорим за нея. Беше страхотна жена, каза Филип Аврамов, който се включи по скайпа.
С нея винаги сме се смяли, и на сцената, и на живота. Тъжна съм я виждала, само когатго почина мъжът й Слави, допълни Мая Бежанска.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Смилов: Новият правосъден министър ме притеснява
Дата: 08/05, 10:09
Явор Дачков: Много добра реч на Румен Радев в парламента
Дата: 08/05, 10:08
Ипотечен калкулатор - или кога да си направите сметката, преди да вкарате депозит за жилище?
Дата: 08/05, 10:08
„Асфалтът е колкото нокът“: Спорен ремонт на 500 метра улици в село Лик - за над 50 хиляди евро преди изборите
Дата: 08/05, 10:02
Дани Петканов: Вчера не просто контузих коляното си, напълно го съсипах
Дата: 08/05, 09:59