Заместник-председателят на ПП ”Има Такъв Народ” Тошко Йорданов: "Със сигурност ще бъдем втора политическа сила, когато дойдат гласовете от чужбина


04/04/2021, 22:06

Кадър: "7/8 ТВ

Първи реакции от ”Има Такъв Народ”

”ГЕРБ вече не могат да правят каквото поискат. Това показаха тези избори”. Това заяви заместник-председателят на ПП ”Има Такъв Народ” Тошко Йорданов по повод парламентарните избори.

"Трябва да се изчакат крайните резултати от ЦИК, преди да се прави оценка за разпределението на силите", допълни още той в студиото на 7/8 ТВ.

"Със сигурност ще бъдем втора политическа сила, когато дойдат гласовете от чужбина. Те ще се разпределят за "Има такъв народ" и за "Демократична България". В какво съотношение – не знам, но то ще е достатъчно, за да могат двете партии да прескочат съответния си противник за място", категоричен бе Тошко Йорданов.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Жилищата у нас са повече от домакинствата
Дата: 13/05, 09:40

53 деца са евакуирани след три взрива до детската градина в Горна Оряховица
Дата: 13/05, 09:33

Икономисти предупреждават: Държавната намеса в цените ще вдигне разходите
Дата: 13/05, 09:171 Коментар

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 09:10

Внасят законопроект за промени при ДДС-то
Дата: 13/05, 09:032 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия