снимка: Булфото
За щастие няма тежко пострадали след инцидента.
Ето какво се е случило:
Водач на автомобил с пловдивска регистрация, пътуващ към София по автомагистрала "Тракия", е изгубил контрол над колата си и се е блъснал в движещия се пред него камион, съобщи БНТ.
Катастрофата е станала малко след километър 123 в посоката към София. На мястото е пристигнал патрул на пловдивската полиция, който е проверил документите на двамата водачи и ги е подложил на полеви тест за алкохол.
Оказало се е, че виновникът за инцидента е седнал зад волана на след като е пил - дрегерът е отчел 3.43 промила концентрация на алкохол в кръвта. Освен това се е оказало, че автомобилът е чужда собственост.
Причинилият произшествието е пловдивчанин на 44 години. Мъжът е задържан, а случаят докладван на прокуратурата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 04:00
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 04:00
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 04:00
На днешната дата в историята
Дата: 11/05, 04:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 03:30