Двама арестувани за агресивно поведение във Варна, единият рани младеж с нож, другият плаши с убийство


19/04/2021, 12:42

снимка "Петел"

44-годишен мъж от Варна беше арестуван, след като заплаши с убийство свой 33-годишен съсед в кв. „Аспарухово“, съобщават от полицията. Инцидентът е станал миналия четвъртък вечерта. Извършителят на деянието е задържан за срок до 24 часа. Образувано е досъдебно производство.

Пак миналия четвъртък, около 14:00 ч., в ЖК „Възраждане“, при сбиване между двама мъже, 47 -годишен мъж, известен на МВР, осъждан, от Варна, е нанесъл порезна рана в дясната ръка на 20-годишен младеж от Варна. Пострадалият е откаран в болница, където е установено, че му е нанесена средна телесна повреда, а извършителят на деянието е задържани. Случаят е докладван на Районна прокуратура Варна . Образувано е досъдебно производство.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 02:10

Сръбската армия започва съвместно учение с НАТО
Дата: 13/05, 02:00

Заловиха бракониер да лови риба с мрежа в яз. „Тича“
Дата: 13/05, 01:30

На 13 май Католическата църква чества Дева Мария от Фатима
Дата: 13/05, 01:00

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 00:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия