Кадър БНТ
Тошко Йорданов коментира избора на Слави Трифонов да предложи за премиер Антоанета Стефанова и да върне мандата веднага.
"Очаквам всички, които умняха как ще сме патерица на гербаджиите. Това написа председателят на ПГ на ИТН Тошко Йорданов.
Нашето предложение за министър-председател е световният шампион по шах Антоанета Стефанова. Тя има икономическо образование и говори пет езика. Сравненията, размислите и изводите оставям на вас. Разбира се, Антоанета Стефанова веднага ще върне мандата. Това обяви лидерът на "Има такъв народ" Слави Трифонов във фейсбук.
Трифонов посочва, че партията му няма необходимия брой депутати или партньори, за да състави стабилно правителство.
"Предлаганата подкрепа е от политически субекти, които са вредни, алчни и доказано компрометирани. И това тяхното не е подкрепа, а зависимост", е коментирал лидерът на ИТН.
Трифонов допълва, че Антоанета Стефанова ще приеме мандата с уважение и веднага ще го върне. Законът, Конституцията и демокрацията ни дават възможност да направим по-добър избор, е заявил Трифонов, съобщи Евроком.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спортът по телевизията в неделя 10 май
Дата: 10/05, 05:00
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 05:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 04:30
Хороскоп за неделя: Овен - успех; Близнаци - споделяне; Лъв - социални контакти; Скорпион - планиране; Риби - интуиция
Дата: 10/05, 04:30
На днешната дата в историята
Дата: 10/05, 04:00