Снимки "Петел"
Маратон 2011 се провежда във Варна днес. Тази година организаторите решиха да няма масово бягане на 2 км.
Един от състезателите бяга с ананас на главата, явно за да покаже баланс, видя "Петел".
Участниците, които предпочитат късите дистанции, ще могат да го направят отново тук, но следващата година.
Близо 20 атлети от световна класа участват в днешното издание на Варненския маратон. Началото е в 9.30 ч..
Стартът по традиция беше даден от площад Независимост пред Операта. Състезателите бягат в три дистанции - класическата от 42 км, 195 м, на полумаратона от 21 км и в бягане на 10 км и половина. Състезанието преминава при спазването на всички здравни мерки, предава БНТ.
Трасето е изключително интересно. След старта участниците преминават през централната пешеходна зона, оттам през входа на Морската градина, откъдето пък слизат слязат по крайбрежната алея и се движат край морския бряг.


Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ердоган приветства споразумението между Иран и САЩ в разговор с Пезешкиан
Дата: 22/06, 21:27
Експерт: Фондът за пътна безопасност трябва да се управлява от няколко министерства
Дата: 22/06, 21:18
Гол аванс за Аржентина срещу Австрия на полувремето, Меси се реваншира за изпуснатата дузпа
Дата: 22/06, 21:05
Мъжът, чието тяло бе открито до Лъвов мост, убит за 40 евро?
Дата: 22/06, 20:581 Коментар
Милиони за пътна безопасност стоят по сметки, а катастрофите у нас растат
Дата: 22/06, 20:43