снимка Булфото, архив
Без достъп за медии се проведе днес предаването на властта от старото правителство на служебния кабинет.
Тази сутрин в 10 часа служебният кабинет на ген. Стефан Янев излезе от сградата на президентството на "Дондуков" 2, за да отиде в тази на Министерския съвет, разказва fakti.bg.
Премиерът и министрите стигнаха пеша през подлеза под Ларгото. Стефан Янев отказа да отговаря на въпроси на журналисти.
Церемонията по предаването на властта също се оказа закрита за медиите. Така бившият вече премиер Бойко Борисов за пореден път избяга от медиите.
Камери и журналисти останаха струпани пред входа на Министерския съвет, без достъп до срещата на отиващия си премиер и неговия приемник.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мартин Карбовски за правителството на Радев: Приличат на хора, на които ще се довериш, ако си купуваш кола на старо
Дата: 08/05, 00:00
Реал Мадрид с изявление след сбиването между Валверде и Чуамени
Дата: 07/05, 23:55
Връщат отменените състезания на Никола Цолов в календара
Дата: 07/05, 23:48
Министърът на външните работи на Северна Македония: Не сме готови за промяна на конституцията
Дата: 07/05, 23:41
Евтим Милошев е номиниран за министър на културата
Дата: 07/05, 23:35