снимка Булфото
Борбата с корупцията е от първостепенно значение за просперитета на България. Около тази теза се обединиха служебният премиер Стефан Янев и Херо Мустафа, които днес порведоха първата си среща, съобщи Дарик.
Премиерът Янев акцентира върху приоритетите на служебния кабинет и възможностите за тяхното ефективно реализиране. По време на разговора министър-председателят и посланикът изразиха общо мнение, че борбата с корупцията в България е от основно значение.
Срещата между министър-председателя Стефан Янев и посланик Херо Мустафа е ярък знак за укрепването и развитието на българо-американските отношения.
Беше обърнато специално внимание на потенциала за активизиране на двустранното сътрудничество в областите от взаимен интерес, включително в сферата на икономиката с оглед перспективите за привличане на инвестиции и по-пълноценно взаимодействие на бизнеса.
Разговорът засегна теми, свързани с енергийната диверсификация и подготовката за предстоящата регионална среща по Инициативата „Три морета“.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Жители на Габрово излязоха на протест след случай на сбиване с пострадали
Дата: 08/05, 22:53
Атанасов: Станчо Станев е с отнет достъп до класифицирана информация през 2013 г.
Дата: 08/05, 22:40
Доцова: Новото правителство е знак едновременно за промяна и за стабилност
Дата: 08/05, 22:29
Тръмп обяви 3 дни примирие между Русия и Украйна
Дата: 08/05, 22:05
Над 4000 антични предмета са иззети при спецоперация на ГДБОП и ДАНС, задържани са четирима
Дата: 08/05, 21:57